| درباره ما | امروز جمعه 08 خرداد 1394حال و هوای انتخابات در خوزستان

موضوع: استانها » اخبار استانها | تاریخ: 24 خرداد 1392 کد خبر: 6684

حال و هوای انتخابات در خوزستان
رای‌گیری در 178 شعبه اخذ رای شادگان در حال انجام است

فرماندار شادگان گفت: همزمان با سراسر کشور کار رای گیری در 178 شعبه اخذ رای در سه شهر شادگان، خنافره دارخوین و روستاهای تابع در حال انجام است.

سنواتي با اشاره به آمادگی 100 درصدی برای برگزاری انتخابات پرشور و حماسی افزود: بیش از سه هزار نفر از عوامل اجرایی در جریان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا با ستاد انتخابات همکاری دارند.

وی اظهار کرد: 97 هزار و 762 نفر واجد شرایط رای دادن در شهرستان شادگان هستند.

سنواتی تصریح کرد: یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای روستايی نيز در ۱۴۰ روستای بخش خنافره، دارخوين و مركزی شروع شده است.

به گفته سنواتی شهرستان شادگان ۱۵۳ هزار نفر جمعیت دارد

حال و هوای انتخابات در خوزستان

حماسه سیاسی با حضور پرشور مردم دزفول در صحنه انتخابات

مردم حماسه ساز و مقاوم شهر نمونه دزفول پایتخت مقاومت ایران اسلامی همگام با سایر هموطنان ایران اسلامی با حضوری پر شور و با نشاط در پای صندوق های اخذ رای، با تحقق حماسه سیاسی سربلند شدند.

بسیاری از شعب اخذ رای در شهرستان دزفول با ازدحام جمعیت مواجه شده و مردم در هوای گرم در بیرون از شعب اخذ رای به صف ایستاده اند.

فرماندار ویژه دزفول گفت: موج جمعیت شرکت کننده در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان دزفول بیش از انتظار بوده و دست اندر کاران امر برگزاری انتخابات را در این شهرستان غافلگیر کرده است.

عبدالرضا احسانی نیا افزود: برای 150 شعبه اخذ رای شهری در دزفول به دلیل ازدحام جمعیت نیروی کمکی اعزام شده است تا کار رای گیری به دلیل هوای گرم منطقه با سرعت بیشتری انجام شود.

وی کمبود برگ تعرفه در ساعات میانی برگزاری انتخابات در این حوزه انتخابیه را بی نظیر عنوان کرد و گفت: تاکنون در هیچ انتخاباتی سابقه نداشته که در ساعات پیش از ظهر شعب با کمبود برگ تعرفه مواجه شوند.

زن و مرد، پیر و جوان با شور و نشاط با در دست داشتن شناسنامه و کارت ملی در شعب اخذ رای تجمع کرده و صف کشیده اند.

ناظر شورای نگهبان در شعبه 28 سید الشهدای صفی آباد دزفول، حضور مردم در این شعبه و سایر شعب شهر صفی آباد را پر شور توصیف کرد و گفت: حضور جوانان در این دوره از انتخابات نسبت به دوره های گذشته پر رنگتر است.

منصور روزه دار افزود:کهن سال ترین فرد شرکت کننده در انتخابات در شعبه سید الشهدای صفی آباد،پیرزن 97 ساله و جوانترین ها نیز رای اولی می باشند که در پای صندوق های اخذ رای بلوغ سیاسی خود را جشن گرفتند.

رای گیری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شورای های اسلامی در 314 شعبه اخذ رای در دزفول همچنان ادامه دارد.

حال و هوای انتخابات در خوزستان


هفتکلی‌ها و حماسه سیاسی


فرماندار هفتکل گفت: مردم هفتکل از ساعات اولیه صبح پای صندوق‌های رأی حضور با شکوهی داشتند.

بهزاد صالح بیگی اظهار داشت: استقبال مردم شهرستان هفتکل بسیار چشمگیر است و از ساعات اولیه صبح پای صندوق‌های رأی حاضر شده‌اند.

وی با بیان این‌که تاکنون تخلفی گزارش نشده است، ادامه داد: تخلفات توسط هیئت بازرسی، نظارت، اجرایی، نیروی انتظامی و اداره اطلاعات کنترل و مدیریت می‌شود و مردم در این زمینه با مسئولان همکاری و تعامل لازم را داشته‌اند.

فرماندار هفتکل خاطرنشان کرد: از شهروندان هفتکلی می‌خواهیم رأی دادن خود را به ساعات پایانی روز موکول نکنند.

وی در پایان عنوان کرد: از مردم شریف و ولایتمدار هفتکل که به مقام معظم رهبری لبیک گفتند تشکر می‌کنم، آن‌ها حماسه سیاسی را خلق کردند و دشمن با این حضور باشکوه عقب‌نشینی کرد و ملت ایران کاری کردند که یاوه گویان به کار خود ادامه ندهند.

حال و هوای انتخابات در خوزستان


نوعروس آبادانی رای خود را به صندوق ریخت


یک نوعروس آبادانی به همراه همسرش با حضور در شعبه 77 مسجد مهدی موعود (عج) آبادان آرای خود را به صندوق ریختند.

این زوج آبادانی با حضور در این شعبه آغاز پیوند خود را با ریختن آرای خود به صندوقهای رای جشن گرفتند.

این زوج جوان آبادانی به نام های سید مرتضی موسوی 23 ساله و سید حسنه موسوی 18 ساله که رای اولی نیز هست انگیزه خود برای شرکت در انتخابات را احساس تکلیف ملی و شرعی دانستند و گفتند: آمدیم که به دشمنان کشورمان نشان دهیم که ما در صحنه هستیم وپشتیبان ولایتیم.

این زوج آبادانی حضور همه اقشار در انتخابات را بسیار موثر دانستند و افزودند: هر یک از آرا در انتخابات اهمیت و تاثیر زیادی در نتایج آن و تعیین سرنوشت کشور خواهد داشت.

حال و هوای انتخابات در خوزستان


37 شعبه آرای مرزنشینان اروندکنار را جمع آوری می کنند


بخشدار اروندکنار گفت:37 شعبه، کار جمع آوری آرای مرزنشینان بخش اروندکنار از توابع آبادان را به عهده دارند.

عباس ساکی افزود: شش شعبه در شهر اروندکنار و مابقی در 30 روستای آن که انتخابات شوراهای اسلامی برگزار می شود مستقر می باشند.

وی اظهار داشت: یک شعبه نیز به صورت سیار در دهستان نوآباد کار جمع آوری آرای ملوانان و مرزبانان را انجام می دهد.

ساکی حضور مردم مرزنشین بخش اروندکنار آبادان را در پای صندوق های رای را حماسی خواند و گفت: مردم با شور و هوای حماسی درپای صندوق رای حضور دارند.

وی افزود: مردم در روستاها نیز از ساعات ابتدایی رای گیری در شعب حضور یافته و آرای خود را به صندوق انداختند.

بخش مرزی اروندکنار با حدود 30 هزار نفر جمعیت در 45 کیلومتری جنوب آبادان واقع است.

حال و هوای انتخابات در خوزستان

صفوف انتخاباتی آبادان زیر آفتاب سوزان همچنان طویل است

با گذشت پنج ساعت از زمان آغاز رأی‌گیری، صفوف انتخاباتی آبادان زیر آفتاب سوزان همچنان طویل است.

با گذشت پنج ساعت از زمان آغاز رأی‌گیری، صفوف انتخاباتی آبادان زیر آفتاب سوزان همچنان طویل است.

در بین صفوف تشکیل شده در شعب انتخاباتی مختلف این شهرستان اقوام و عشایر با لباس‌های محلی در انتظار نوبت برای دادن رأی خود هستند.

گزارش‌ها حاکی از این است که تعداد رأی دهندگان در شعب کوی قدس از مرز یک‌هزار نفر نیز گذشته است.

در منطقه امیری در شعبه مسجد نو که حوزه یک انتخاباتی شهرستان است بیش از 100 نفر حضور دارند.

شعب مناطق بهار، ذوالفقاری و طیب نیز مملو از جمعیت است و بیش از شش هزار نفر رأی دهنده در صفوف و در انتظار دادن رأی خود برای انتخاب کاندیداای شورا و رئیس جمهور مورد نظرشان به انتظار ایستاده‌اند.

خبرنگاران رسانه‌های مختلف مشغول انجام مصاحبه با رأی دهندگان بوده و ناظران به خوبی کار نظارت بر صندوق‌ها را انجام می‌دهند.

حال و هوای انتخابات در خوزستان


حضور بیش از 4 هزار صیاد هندیجانی پای صندوق‌های رأی


بيش از 4 هزار صياد بندر هنديجان خوزستان در پاي صندوق‌هاي رأي حضور يافتند.

رئيس اداره شيلات هنديجان گفت‌: تاکنون بيش از 4 هزار صياد اين شهرستان در پاي صندوق‌هاي راي حضور يافته‌اند و در انتخابات شوراها و رياست جمهوري شرکت و حضوري فعال داشتند.

فرامرز مزارعي افزود: صيادان اين شهرستان همواره حامي نظام و ولايت فقيه هستند و در همه صحنه‌هاي اجتماعي حضوري پرشور دارند.

وي با دعوت از ديگر صيادان و کارکنان اين اداره در انتخابات تصريح کرد: همه مردم بايد با حضور حداکثري و همه جانبه خود حماسه مدنظر مقام معظم رهبري را محقق کنند.
برچسب ها: انتخابات
0
ارسال دیدگاه

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *


تماس با ما | درباره ما | پيوندها گفتگوی ویژه خبری      نگاه 1      آموزش      ورزش از نگاه 2      سینما 1      آشپزی     
صرفاً جهت اطلاع      شناسنامه      به روز      ورزش و مردم      سینما 4      شکرستان     
حساس نشو      مناظره      کتابنامه      نود      هفت      جمعه به جمعه     
پیک بامدادی      راز      گزارش هفتگی      ویتامین 3      رادیو هفت      فیلم های انیمیشن     
بسته کامل اخبار      آینه      شما و سیما      کافه سوال      جادوی موسیقی      نماهنگ