اخبار اسلایدر بسیج معاونت

خدمت گزاری به مردم در کسوت بسیجی، بهترین نوع خدمت است

معاون فضای مجازی در جمع همکاران بسیجی : خدمت گزاری به مردم در کسوت بسیجی، بهترین نوع خدمت است
همزمان با زاد روز میلاد با سعادت امام حسن عسگری (ع) و گرامیداشت هفته بسیج، معاون فضای مجازی با همکاران بسیجی شاغل در معاونت دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی ، غلامرضا نوری در این دیدار طی سخنانی با اشاره به اهمیت و جایگاه بسیج در رسانه ملی گفت : خدمت گزاری به مردم در کسوت بسیجی ، بهترین نوع خدمت است که قدر آن را باید دانست و شکر گزار الطاف الهی بود.
معاون فضای مجازی ، توصیف بسیج به شجره ی طیبه را تعبیری بلند دانست که باعث تمایل و جذب جوانان به فرهنگ بسیجی در هر عصر و زمانی شده است.
وی با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب، سند راهبردی جوانان و نسل آینده انقلاب برای تداوم مسیر پیشرفت و عزت ملت ایران است، افزود : بسیج به عنوان هسته سخت و پیش برنده ی نظام اسلامی باید برنامه هایش بیش از هر نهاد دیگری، منطبق با آرمان ها و اهداف بیانیه ی گام دوم انقلاب باشد.
معاون فضای مجازی در پایان با اشاره به وظایف همکاران بسیجی شاغل در معاونت خاطر نشان کرد : امروز وظایف مهمی بر عهده‌ی ماست:
نخست آنکه تلاش کنیم فضای انقلابی و کار مومنانه در معاونت حفظ شود و هیچگاه از آن غافل نشویم.
دوم، سعی کنیم در سازمان صدا و سیما ، فرهنگ شهادت و ایثار را به عنوان وجه تمایز تفکر بسیجی زنده نگه داریم .
لازم به ذکر است در حاشیه این جلسه، صفحه ی شهدای رسانه ملی در سامانه یادگاه رونمایی شد و در این صفحه با همکاری مدیریت امور ایثار گران و نیز مرکز بسیج سازمان علاوه بر مشخصات شهدای مذکور ، مختصری از زندگینامه ، وصیت نامه و دیدگاه دیگران در مورد شهید مذکور اشاره شده است . همچنین مهندس حمیدرضا ملاموسی زاده فرمانده بسیج این حوزه، گزارشی از فعالیت همکاران بسیجی معاونت ارائه کرد.

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *