خدمت گزاری به مردم در کسوت بسیجی، بهترین نوع خدمت است

معاون فضای مجازی در جمع همکاران بسیجی : خدمت گزاری به مردم در کسوت بسیجی، بهترین نوع خدمت است
همزمان با زاد روز میلاد با سعادت امام حسن عسگری (ع) و گرامیداشت هفته بسیج، معاون فضای مجازی با همکاران بسیجی شاغل در معاونت دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی ، غلامرضا نوری در این دیدار طی سخنانی با اشاره به اهمیت و جایگاه بسیج در رسانه ملی گفت : خدمت گزاری به مردم در کسوت بسیجی ، بهترین نوع خدمت است که قدر آن را باید دانست و شکر گزار الطاف الهی بود.
معاون فضای مجازی ، توصیف بسیج به شجره ی طیبه را تعبیری بلند دانست که باعث تمایل و جذب جوانان به فرهنگ بسیجی در هر عصر و زمانی شده است.
وی با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب، سند راهبردی جوانان و نسل آینده انقلاب برای تداوم مسیر پیشرفت و عزت ملت ایران است، افزود : بسیج به عنوان هسته سخت و پیش برنده ی نظام اسلامی باید برنامه هایش بیش از هر نهاد دیگری، منطبق با آرمان ها و اهداف بیانیه ی گام دوم انقلاب باشد.
معاون فضای مجازی در پایان با اشاره به وظایف همکاران بسیجی شاغل در معاونت خاطر نشان کرد : امروز وظایف مهمی بر عهده‌ی ماست:
نخست آنکه تلاش کنیم فضای انقلابی و کار مومنانه در معاونت حفظ شود و هیچگاه از آن غافل نشویم.
دوم، سعی کنیم در سازمان صدا و سیما ، فرهنگ شهادت و ایثار را به عنوان وجه تمایز تفکر بسیجی زنده نگه داریم .
لازم به ذکر است در حاشیه این جلسه، صفحه ی شهدای رسانه ملی در سامانه یادگاه رونمایی شد و در این صفحه با همکاری مدیریت امور ایثار گران و نیز مرکز بسیج سازمان علاوه بر مشخصات شهدای مذکور ، مختصری از زندگینامه ، وصیت نامه و دیدگاه دیگران در مورد شهید مذکور اشاره شده است . همچنین مهندس حمیدرضا ملاموسی زاده فرمانده بسیج این حوزه، گزارشی از فعالیت همکاران بسیجی معاونت ارائه کرد.

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.