انتصاب «مدیر تامین و تولید برنامه» اداره کل تامین و تولید تلویزیون تعاملی

«مدیر تامین و تولید برنامه» اداره کل تامین و تولید تلویزیون تعاملی منصوب شد;
سید مهدی مویدی با حکم معاون فضای مجازی رسانه ملی به عنوان « مدیر تامین و تولید برنامه » اداره کل تامین و تولید تلویزیون تعاملی منصوب شد
به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی ، غلامرضا نوری معاون فضای مجازی رسانه ملی درحکمی بنا به پیشنهاد مدیر کل تامین و تولید تلویزیون تعاملی سید مهدی مویدی را به سمت « مدیر تامین و تولید برنامه » منصوب کرد.
متن این حکم بدین شرح است :
تولید منابع جدید صوت و تصویر و تامین محتوای جدید ایرانی غیر سازمانی و با توجه به حجم بالای محتوای غنی سازمانی و شرایط بهره برداری از آن ، با هماهنگی اداره کل بازار محتوا ، از جمله مأموریت های جنابعالی است .
از خداوند متعال توفیقات روز افزون شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق منویات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) مسئلت می نمایم .

گفتنی است آقای مویدی فارغ‌التحصیل دانشگاه صدا و سیما در رشته کارگردانی است و بیش از ۱۵ سال سابقه تولید محتوا در فضای رسانه را دارد و مجموعه مستند های تاریخ شفاهی ایران ، مجموعه مستند برای مهمانی ، مجموعه خیابان نهم ، پرواز به مبدا دو ، همگام و همرزم ، سینما حقیقت ، تولید بیش از بیست عنوان مستند تلویزیونی در شبکه دو سیما ، تولید محتوای هنری در بنیاد روایت فتح ، وزارت فرهنگ و ارشاد، و مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری بسیج و……مهمترین آثار هنری و کاری وی به شمار می رود.

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.