کودکان ، یکی از اصلی‌ترین مخاطبان تلوبیون

مدیرعامل سامانه تلوبیون معاونت فضای مجازی سازمان صدا و سیما ،کودکان را یکی از اصلی ترین گروه‌های مخاطب این سرویس می‌داند.
به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی ، به گفته مهندس خورشیدی اگر بخواهیم جامعه مخاطب خود را به چند گروه اصلی تقسیم‌بندی کنیم، جامعه مخاطب کودک یکی از مهمترین آنهاست و حجم قابل توجهی از کاربران ما، کودکان هستند.
وی افزود : در حوزه محتوای کودک و نوجوان، تلوبیون بیش از ۵۰ هزار قسمت فیلم ، سریال و برنامه اختصاصی دارد و با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته با شبکه پویا بزودی کیفیت محتوای آرشیو این شبکه به صورت اچ دی دراختیار علاقه مندان قرار می‌گیرد.
مهندس خورشیدی تاکید کرد: کیفیت پخش مستقیم شبکه پویا در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از کیفیت عادی به اچ دی ارتقا پیدا کرده و کاربران این شبکه می‌توانند هم اکنون پخش مستقیم شبکه پویا را با کیفیت اچ دی از تلوبیون تماشا کنند.
مدیر عامل سامانه تلوبیون در ادامه اظهار داشت: بر اساس محاسبات سیستم تحلیل اطلاعات ما، کاربران شبکه پویای تلوبیون در دی ماه سال جاری ۸۰ میلیون دقیقه ، شبکه پویا را تماشا کرده اند که از این میزان، ۶۴ میلیون دقیقه آرشیو و ۱۴ میلیون دقیقه نیز محتوای پخش مستقیم و زنده بوده است.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد با تمهید سازمان و افزایش زیر ساخت‌های مورد نیاز ، بتوانیم شبکه‌های باکیفت اچ دی بیشتری را در اختیار کاربران قراردهیم.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.