تدارک ویژه شبکه سپهر برای ماه مبارک رمضان

شبکه سپهر همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان و در راستای گسترش فضای معنوی به تدارک ویژه برنامه هایی برای روز و شب های این ماه مبارک اقدام نموده است.
به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی در ویژه برنامه ظهر این شبکه برنامه های مختلف از جمله تلاوت و جزء خوانی در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با حضور شناخته شده ترین قاریان قرآن کریم و چهره های بین اللمللی قرآن، سخنرانی کوتاه مذهبی با حضور خطبا و مداحین اهل بیت ، احکام کوتاه ماه مبارک رمضان، برنامه اختصاصی اذان گاهی، اذان و ادعیه ماه مبارک تدارک دیده شده است.
همچنین در ویژه برنامه عصرگاهی پخش سخنرانی و برنامه سراج هدایت، احکام کوتاه ماه مبارک رمضان، مناجات و ادعیه رمضان، اذان مغرب و ادعیه روزانه در دستورکار قرار دارد.
واحد تامین و کنداکتور پخش برنامه های روتین شبکه نیز تولید برنامه هایی متناسب با فضای مجازی را در برنامه رمضانی خود قرار داده است.
شبکه سپهر همچنین فرصتی برای تولید کنندگان محتوا اعم از کلیپ، کلیپ موشن، ویدئو کامنت، وله های مذهبی و نماهنگ های متناسب با ماه مبارک رمضان ایجاد کرده که بتوانند آثار باکیفیت و فاخر خود را برای پخش از شبکه سپهر و فضای مجازی ارسال نمایند.
سامانه پیامکی 300004044 شبکه سپهر آماده شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات مخاطبان عزیز می باشد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.