برنامه های شبکه سپهر در ماه محرم

برنامه های شبک سپهر در ماه محرم اعلام شد

شبکه تلویزیونی سپهر با تولید و پخش سه ویژه برنامه از قاب رسانه ملی همراه عزاداران حسینی در ماه محرم است.
به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی صدا و سیما، ویژه برنامه تولیدی “قصه کربلا ” عنوان برنامه ده قسمتی است که با محتوای ادبیات آیینی و حماسی به تبیین واقعه عاشورا و ارتباط آن با حماسه هشت سال دفاع مقدس می پردازد.
در این برنامه که پخش آن ساعت 21 از اول محرم و تکرار آن فردای همان روز از شبکه سپهر آغاز شده است، علاوه بر تبیین فلسفه قیام عاشورا به معرفی کتاب های عاشورایی و نقل خاطراتی از رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس در گلزار شهدا پرداخته و مخاطبان در لحظاتی میهمان نغمه سرایی و ذکر مصائب اهل بیت(ع) به ویژه شهدای کربلا می شوند.
قصه کربلا با همکاری شبکه سپهر و انتشارات شهید کاظمی تولید شده و پخش آن تاروز دهم محرم ادامه دارد.
همچنین، برنامه مشارکتی شبکه سپهر برای دهه اول محرم برنامه تولیدی “هر خانه یک هیئت” باهمکاری مشترک شبکه‌های رادیویی پیام و آوا، اپلیکشین ایران صدا تولید شده و هرشب از اول محرم به صورت همزمان ساعت ۲۲ از شبکه سپهر، رادیو پیام و ۲۲:۳۰ از رادیو آوا پخش می شود.
در این ویژه برنامه مناسبتی مخاطبان با نوای ذاکران اهل بیت(ع) متناسب با شب های دهه اول محرم در قاب شبکه سپهر به اقامه عزای حسینی می پردازند.
شبکه سپهر همچنین 12 نماهنگ آئینی، مذهبی و محلی تولید کنندگان مردمی محتوا از نقاط مختلف کشور را در نوبت پخش خود در ایام دهه اول قرار داده است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.