” سین ” برنامه های شاخص صدا و سیما را در شبکه سپهر ببینید

در قالب یک ویژه برنامه یکساعته؛
“سین ” برنامه های شاخص صداوسیما را در شبکه سپهر ببینید
شبکه سپهر ویژه برنامه ” سین” را با هدف معرفی برنامه های شاخص شبکه ها و بخش های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تولید می کند.
به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی رسانه ملی، رسول شکری نیا مدیر شبکه تلویزونی سپهر با اعلام این خبر افزود: برنامه سین در قاب شبکه سپهر در راستای اهداف ترسیم شده این شبکه و با هدف معرفی هرچه بیشتر برنامه های مهم، شاخص و برگزیده شبکه های سیما اعم از سریال ها، فیلم های سینمایی و تلویزیونی، برنامه های تولیدی و ترکیبی برگزیده تهیه و تولید می شود.
وی افزود: در این برنامه علاوه بر پرداختن به پشت صحنه ساخت و تهیه سریال ها و مجموعه های مختلف در قالب آیتم های گوناگون فرصت شناخت هرچه بیشتر مردم و مخاطبان با این برنامه ها را فراهم می کند.
شکری نیا افزود: در بخش نوستالوژی نیز برنامه های پر بیننده سالیان گذشته در قالب خاطره با توضیحات مجری و کارشناس و عوامل برخی از آن آثار به نمایش در می آید.
مدیر شبکه تلویزیونی سپهر تاکید کرد: در برنامه ” سین” تلاش می شود آیتم های موفق همه شبکه ها و معاونت های سیما، صدا، سیاسی، شبکه های استانی و تلویزیون های تعاملی فضای مجازی رصد و معرفی شوند.
شکری نیا با اشاره به اینکه این برنامه در مناسبت ها و ایام ویژه ملی و مذهبی مانند اربعین حسینی، هفته دفاع مقدس و … متفاوت خواهد بود، گفت: تلاش می کنیم متناسب با این فضا آثار شاخص رادیویی و تلویزیونی و مجازی بخش های مختلف تلویزیون را به مردم معرفی و فرصت انتخاب آنان برای دیدن برنامه ها را افزایش دهیم.
وی ادامه داد: برنامه سین فرصت خوبی برای همه شبکه های تلویزیونی و رادیویی است که از ظرفیت آن برای معرفی برترین آثار خود می توانند استفاده کنند و با هم افزایی هرچه بیشتر مخاطبان فهیم و هوشمند در سنین مختلف را با زحمات و تلاش های انجام شده سازمان آشنا کنند.
برنامه سین به تهیه کنندگی و کارگردانی مهدی امامی فعلا” روزهای فرد راس ساعت 20 از شبکه تلویزیونی سپهر و اپلیکیشن های سپهر و تلوبیون و تکرار آن را فردای همان روز راس ساعت 11 صبح مشاهده نمایند.
شبکه تلویزیونی سپهر هم اکنون با کیفیت تصویر HD علاوه بر شبکه های ماهواره در تهران و برخی نقاط کشور از طریق ستاب باکس قابل مشاهده است همچنین در اپلیکشین های سپهر و تلوبیون نیز به صورت زنده و آرشیوی قابل دریافت است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.