تدارک ویژه شبکه تلویزیونی سپهر برای سالگرد شهادت حاج قاسم

تدارک ویژه شبکه تلویزیونی سپهر برای سالگرد شهادت حاج قاسم

شبکه تلویزیونی سپهر صدا و سیما در هفته جاری همزمان سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره(س) اقدامات و برنامه های ویژه ای برای گرامیداشت این ایام تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی صدا و سیما این ویژه برنامه ها شامل بسته های تولیدی و تامینی ویژه سالگرد حاج قاسم شامل مستندهای کوتاه، سواد رسانه با محوریت حاج قاسم و، کلیپ و سرودهای حماسی، تولیدات مردمی، مرد میدان، ویژه برنامه به نیت حاج قاسم و… است که از روز 10 لغایت 15 دی ماه در قالب باکس های گوناگون از کنداکتور این شبکه پخش خواهد شد.
براساس همین گزارش مجموعه گسترده ای از ویدئوهای مردمی دلدادگان و دوستداران شهید حاج قاسم سلیمانی که در کمپین مردمی #به_نیت_حاج_قاسم در تلوبیون و فضای مجازی شرکت کرده اند به این برنامه رسیده که تعداد قابل توجهی از تصاویر و محتواهای با کیفیت انتخاب و در باکس های مختلف از شبکه سپهر و برخی شبکه های دیگر سیما پخش خواهند شد.
مجموعه سوگ سرودهای جدید مرتبط با حاج قاسم و تولیدات جوانان مومن و انقلابی از سراسر کشور با محوریت حاج قاسم که قابلیت پخش تلویزیونی از منظر صوت، تصویر و محتوا را دارند، انتخاب و در شبکه سپهر به مخاطبان عرضه خواهد شد.
همچنین مجموعه ای از تولیدات برتر در حوزه های مختلف ازجمله مستندهای کوتاه، محتواهای سال گذشته، تصاویر و تولیدات خوب سال جاری معاونت مجازی رسانه ملی و سایر بخش ها که در سامانه حرفه ای اداره کل بازار محتوا بارگذاری و آماده سازی شده است نیز در این ایام پخش خواهد شد.
معاونت فضای مجازی رسانه ملی در این ایام علاوه بر ایجاد و میزبانی کمپین مردمی #به_نیت_حاج_قاسم، شبکه تلویزیونی اینترنتی #مردم_میدان، تولید آثار فاخر و ارزشمند مردمی و ایجاد و راه اندازی و حمایت از محتواهای مردمی را در دستور کار خود قرار داده است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.