پخش زنده جام جهانی 2018 از شبکه اختصاصی جام 21 شیما

شبکه جام 21 با پخش زنده بازی‌های جام جهانی 2018 به‌صورت 24 ساعته از طریق ست آپ باکس “شیما” (IPTV) در کانال 90، وب‌سایت شیما ، منوی پخش زنده جام جهانی فروشگاه پیام رسان سروش و همچنین زیر اپراتورهای شیما ازجمله تلوبیون  و سیمای همراه در دسترس علاقه‌مندان به ورزش فوتبال قرارگرفته است.

مخاطبان با استفاده از سرویس‌های برخط شیما از آخرین اتفاقات جام جهانی روسیه، نتایج آنلاین بازی‌ها، جدول امتیازات تیم‌ها، همچنین وله های برتر هر بازی و موضوعات جانبی این رویداد بزرگ ورزشی مطلع خواهند شد.

مزیت‌های پخش زنده شبکه جام 21 شیما نسبت به سایرشبکه‌ها

 از مزایای تماشای فوتبال بر بسترهای ارائه‌شده شیما می‌توان به سرویس تایم شیفت یا ماشین زمان اشاره کرد که در آن کاربران می‌توانند پخش زنده را متوقف کنند و تا 2 ساعت به عقب بازگردند و محتوای مدنظر را با توجه به نیاز خود انتخاب و تماشا نمایند.

همچنین کاربران می‌توانند به آرشیو 7 روز گذشته بازی‌های فوتبال جام جهانی در کانال 90 ست آپ باکس و وب‌سایت شیما دسترسی داشته باشند و در صورت تمایل امکان ذخیره بازی‌های موردعلاقه در فضای اختصاصی کاربران برای مشاهده مجدد در بازه‌ی زمانی بیش از 7 روز، نیز وجود دارد.

در سرویس ست آپ باکس شیما می‌توانند به راهنمای الکترونیک برنامه‌ها دسترسی داشته باشند تا زمان و عنوان بازی‌ها و ویژه‌برنامه‌های جام جهانی 2018 را مشاهده کنند.

شبکه جام ۲۱ شیما برخلاف سایر شبکه‌های ورزشی که به دلیل وجود باکس‌های تبلیغاتی گسترده قبل و بعد بازی‌ها امکان نمایش آنلاین اطلاعات بازی‌ها را ندارند، به‌صورت زنده حواشی جذاب مسابقات جام جهانی ازجمله تصاویر انتقال بازیکنان تیم‌ها به‌وسیله اتوبوس‌های ویژه هر تیم به استادیوم، تصاویر رختکن و لباس‌های تیم‌ها، تصاویر ویژه از تمرین و گرم کردن بازیکنان قبل از شروع بازی، نمایش مشخصات بازیکنان و ارنج تیم‌ها به‌صورت گرافیکی قبل بازی، آنالیز گرافیکی بازی‌ها بین دونیمه و پایان بازی و … را برای کاربران نمایش می‌دهد

شیما با بهره مندی از قابلیت‌های شبکه‌ی اجتماعی سروش اقدام به تولید محتوای لازم جهت نشر در کانال رسمی شیما  نموده است.

در همین راستا لینک پخش زنده بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸، کنداکتور بازی‌ها و نتایج آنلاین آن‌ها در کانال رسمی شیما در اختیار مخاطبان قرارگرفته تا بتوانند در هر مکان و هرزمان به تماشای این رویداد ورزشی بزرگ جهانی بپردازند.

در حال حاضر شیما از رژی و استودیوی تلویزیونی سعادت‌آباد جهت پخش زنده بازی‌های فوتبال جام جهانی استفاده می‌نماید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.