جشنواره تولیدات برتر فضای مجازی سازمان صداوسیما برگزار می‌شود

معاونت فضای مجازی با شعار «رسانه ملی، فضای مجازی، خلاقیت و اثربخشی» جشنواره تولیدات برتر فضای مجازی سازمان صداوسیما را برگزار می‌کند.
معاونت فضای مجازی با شعار «رسانه ملی، فضای مجازی، خلاقیت و اثربخشی»، جشنواره تولیدات برتر فضای مجازی سازمان صداوسیما را با هدف شناسایی ظرفیت‌های سازمان در فضای مجازی، ارتباط و انسجام فعالان فضای مجازی سازمان و قدردانی از تولیدکنندگان برتر فضای مجازی، از نیمه دی‌ماه سال جاری برگزار می‌کند.
نمایندگی‌های معاونت فضای مجازی در سایر معاونت‌ها، واحدهای محتوایی معاونت فضای مجازی و واحدهای متولی فضای مجازی بخش‌های مختلف سازمان می‌توانند با ثبت‌نام در پایگاه اینترنتی جشنواره با نشانی eirib.ir/festival آثار خود در قالب‌های ویدیو، صوت، فیکس‌فریم، متن، وب‌سایت و رسانه‌های اجتماعی را حداکثر تا بیستم بهمن‌ماه ارسال کنند.
محورهای محتوایی آثار ارسالی دارای محدودیت نیست و تمامی محتواهای اختصاصی فضای مجازی، قابل پذیرش بوده اما محتواهای با موضوع سواد رسانه‌ای دارای امتیاز ویژه بوده و محورهای محتوایی معاونت فضای مجازی امتیاز بالاتری را به خود اختصاص می‌دهند.
آیین اختتامیه جشنواره در اسفندماه سال ۱۴۰۰ برگزار شده و برگزیدگان جشنواره در هر بخش جوایز نفیسی دریافت خواهند کرد؛ همچنین تخصیص ۱۵۰میلیون تومان اعتبار به سه واحد برتر سازمانی در قالب طرح تولیدی از دیگر جوایز جشنواره است.
علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره می‌توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر، پشتیبانی و راهنمایی ارسال آثار با شماره 29152823-021 تماس بگیرند. اطلاعات تکمیلی در وب‌سایت جشنواره به نشانی fest.eirib.ir در دسترس مخاطبان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.