بازدید دکتر ستاری از مرکز تلویزیون تعاملی صداوسیما

دکتر سورنا ستاری معاون رییس جمهور و پرویز کرمی دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان با همراهی غلامرضا نوری معاون فضای مجازی صداوسیما و سعید مقیسه قائم‌مقام معاون فضای مجازی صداوسیما عصر روز دوشنبه 25 بهمن از بخش‌های مختلف مرکز تلویزیون‌های تعاملی صداوسیما در مجموعه تکتا بازدید کردند.
غلامرضا نوری معاون فضای مجازی صداوسیما در جریان این بازدید، با تشریح فعالیت‌های مرکز تلویزیون تعاملی، برنامه‌های ویژه این مرکز برای ایجاد اکوسیستم تولید محتوای ویدیویی در کشور را تشریح کرد.
لزوم اتصال اکوسیستم نوآوری به مرکز تلویزیون‌های تعاملی
دکتر ستاری حضور در این مرکز را در شب میلاد حضرت امیرالمومنین علیه السلام به فال نیک گرفت و گفت: خوشحالم که می‌بینم تلویزیون تعاملی تلوبیون، سایت سوم کشور از لحاظ ترافیک شده است و امیدوارم اتفاقات خوبی در آینده برای این مجموعه بیفتد و این رشد به خصوص در حوزه بین‌الملل ادامه پیدا کند.
وی افزود: آینده خیلی خوبی در انتظار تلویزیون‌های تعاملی است؛ کمک های معاونت علمی هم در اختیار این مجموعه قرار خواهد گرفت. مناسب است که به خصوص، ظرفیت اکوسیستم نوآوری و شرکت‌های متعدد خلاق که در این اکوسیستم فعالیت می‌کنند، به شبکه‌ای که در این مرکز وجود دارد، متصل شود. در توسعه شرکت‌های خلاق و شرکت های دانش‌بنیان که در حوزه محتوا و تکنولوژی مرتبط با این حوزه فعالیت می‌کنند، از زیرساخت‌های فیزیکی مجموعه تکتا استفاده خواهد شد.
همچنین در پایان این بازدید، همزمان با حضور فرزند شهید منصور ستاری، اکران آنلاین و رایگان فیلم‌سینمایی «منصور» در تلوبیون پلاس (سرویس تخصصی فیلم و سریال تلویزیون تعاملی تلوبیون) برای عموم کاربران آغاز شد.

لینک خبر در سپهر:

https://sepehr.irib.ir/videonews/play/1201/144021

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.