نشست علمی – تخصصی «آینده پژوهی کیفیت محتوا در فضای مجازی»

معاونت فضای مجازی صدا و سیما

نشست علمی – تخصصی «آینده پژوهی کیفیت محتوا در فضای مجازی»

کارگاه  دوم سناریو سازی پیشرفته با نرم افزار ScenarioWizard

معاونت فضای مجازی در دوم آبان ماه سال جاری، دومین کارگاه از نشست علمی- تخصصی «آینده پژوهی کیفیت محتوا در فضای مجازی« را  برگزار کرد. کارگاه دوم این دوره، « سناریو سازی پیشرفته با نرم افزار ScenarioWizard » با حضور مدیران و کارشناسان این معاونت، و توسط جناب آقای دکتر محمد مهدی مولایی، در اتاق جلسات معاونت فضای مجازی  برگزار شد.

در این کارگاه آقای دکتر مولایی مطالب ارائه شده در کارگاه قبل را مرور کردند و به منظور آشنایی بیشتر
شرکت کنندگان با نحوه سناریوسازی با استفاده از نرم افزارScenarioWizard، موضوع سناریوسازی درباره آینده  محتوای صوتی فضای مجازی ( در قلمرو سال 1404) را انتخاب کردند و بر مبنای آن و با مشارکت حاضرین، به استخراج توصیف گرها ( متغیرها)ی آینده محتوای صوتی در فضای مجازی در محیط های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فناوری پرداختند.

ایشان پس از استخراج توصیف گرهای مذکور، با استفاده از نرم افزار ScenarioWizard، سناریوهایی را در زمینه آینده محتوای صوتی فضای مجازی تعیین کردند.

درکارگاه سوم از نشست علمی-تخصصی آینده کیفیت محتوا در فضای مجازی، سخنران این نشست، آقای دکتر مولایی، به آموزش گام های بعد از فرآیند سناریوسازی خواهند پرداخت. نیز در ادامه، موضوع تحلیل بازیگران و آشنایی با نرم افزار Mactor مطرح خواهد شد.

لازم به ذکر است که کارگاه سوم «آینده پژوهی کیفیت محتوا در فضای مجازی» در روز شنبه 5 آبان 1397، از ساعت 9 تا 12 و در سالن جلسات معاونت فضای مجازی برگزار خواهد شد.

سلسله نشست های معاونت فضای مجازی به طور مرتب ، در زمان های تعیین شده و با بهره گیری  از دانش اساتید و متخصصان برجسته حوزه فضای مجازی برگزار می شود.

همکاران متخصص ،کارشناسان فعال در حوزه فضای مجازی و علاقه مندان به این حوزه می توانند در این نشست شرکت نمایند. به تمامی همکارانی که در این نشست شرکت نمایند گواهینامه شرکت در نشست تخصصی ارائه خواهد شد.

همکاران محترم می توانند برای اطلاع بیشتر برای شرکت در این نشست با شماره های 29152508 و 29152627 تماس حاصل نمایند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.