جناب آقای امین اشرافی بعنوان مشاور در ” حوزه توسعه تلویزیون تعاملی ” منصوب شدند

شرح متن حکم:

نظر به مراتب تعهد و تجربه جنابعالی در حوزه ی توسعه ی زیرساخت‌های مربوط به سامانه های تلویزیون تعاملی و اهمیت راهبردی این مساله برای سازمان صدا و سیما به موجب این حکم بعنوان” مشاور اینجانب در حوزه توسعه تلویزیون تعاملی” منصوب می­شوید.

از آنجا که توسعه ی این سیستم‌ها شامل ابعاد مالی، تجاری و همچنین فنی و محتوایی است و نیازمند تعامل با شرکت‌های دارای زیرساخت‌های مخابراتی (ISP) در این حوزه است، لازم است شما در راستای اجرایی شدن و همه گیر شدن این سرویس که تحت پورتکل استاندارد IPTV اجرا می‌شود از تمامی ظرفیت‌ها استفاده بفرمایید. بدیهی است فعالیت‌های توسعه ای در این بخش نیازمند بذل توجه و تمرکز مضاعف و طراحی مدل‌های مالی صحیح و کارآمد که همگرایی لازم را میان ذی نفعان مختلف در این بخش ایجاد می‌کند تشکیل شود. اکیدا توصیه می‌گردد که از ظرفیت‌های مخابراتی موجود در شرکت سروش رسانه و ظرفیت‌های تولید دستگاه گیرنده در شرکت تکتا و همچنین امکانات موجود در سامانه ی IPTV خریداری شده توسط سازمان صدا و سیما و از همه بالاتر تیم با تجربه ای که در همه ی این سالها با این سیستم آشنایی لازم را کسب نموده است جهت تسریع در عملیاتی شدن این طرح استفاده شود.

از خداوند متعال توفیقات روز افزون شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مسئلت می­نمایم.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.