پخش زنده فوتبال جام ملت‌های آسیا 2019 از قاب شبکه شی جام در تلویزیون تعاملی شیما

به گزارش روابط عمومی اداره کل صوت و تصویر تعاملی: این بار تلویزیون تعاملی شیما با پخش زنده فوتبال جام ملت‌های آسیا 2019 از شبکه شی جام مهمان کاربران فضای مجازی شد.

مزیت‌های پخش زنده شبکه شی جام در تلویزیون تعاملی شیما نسبت به سایر شبکه‌ها

 از مزایای تماشای فوتبال بر بسترهای ارائه‌شده تلویزیون تعاملی شیما می‌توان به سرویس تایم شیفت یا ماشین زمان اشاره کرد که در آن کاربران می‌توانند پخش زنده را متوقف کنند و تا 2 ساعت به عقب بازگردند و محتوای مدنظر را با توجه به نیاز خود انتخاب و تماشا نمایند.

همچنین کاربران می‌توانند به آرشیو 7 روز گذشته بازی‌های فوتبال جام ملت‌های آسیا 2019 در کانال 90 ست آپ باکس شبکه شی جام و وب‌سایت شیما به آدرس: https://shimaiptv.ir/shi_jam دسترسی داشته باشند و در صورت تمایل امکان ذخیره بازی‌های موردعلاقه در فضای اختصاصی کاربران برای مشاهده مجدد در بازه‌ی زمانی بیش از 7 روز، نیز وجود دارد.

در سرویس ست آپ باکس تلویزیون تعاملی شیما می‌توانند به راهنمای الکترونیک برنامه‌ها دسترسی داشته باشند تا زمان و عنوان بازی‌ها و ویژه‌برنامه‌های جام ملت‌های آسیا 2019 را مشاهده کنند.

شبکه شی جام برخلاف سایر شبکه‌های ورزشی که به دلیل وجود باکس‌های تبلیغاتی گسترده قبل و بعد بازی‌ها امکان نمایش آنلاین اطلاعات بازی‌ها را ندارند، به‌صورت زنده حواشی جذاب رویداد جام ملت‌های آسیا را ازجمله تصاویر انتقال بازیکنان تیم‌ها به‌وسیله اتوبوس‌های ویژه هر تیم به استادیوم، تصاویر رختکن و لباس‌های تیم‌ها، تصاویر ویژه از تمرین و گرم کردن بازیکنان قبل از شروع بازی، نمایش مشخصات بازیکنان و ارنج تیم‌ها به‌صورت گرافیکی قبل بازی، آنالیز گرافیکی بازی‌ها بین دونیمه و پایان بازی و … را برای کاربران نمایش می‌دهد

شیما با بهره‌مندی از قابلیت‌های شبکه‌ی اجتماعی سروش اقدام به تولید محتوای لازم جهت نشر در کانال رسمی تلویزیون تعاملی شیما به آدرس: https://sapp.ir/shima_iptv  نموده است.

در همین راستا لینک پخش زنده بازی‌های فوتبال جام ملت‌های آسیا 2019، کنداکتور بازی‌ها در کانال رسمی شیما در اختیار مخاطبان قرارگرفته تا بتوانند در هر مکان و هرزمان به تماشای این رویداد ورزشی بزرگ جهانی بپردازند.

در حال حاضر شیما از رژی و استودیوی تلویزیونی سعادت‌آباد جهت پخش زنده بازی‌های فوتبال جام جهانی استفاده می‌نماید.

شبکه شی جام با پخش زنده بازی‌های جام ملت‌های آسیا 2019 از طریق بسترهای زیر اقدام به انتشار این رویداد بزرگ ورزشی نموده است:

  1. ست آپ باکس “شیما” (IPTV) در کانال 90
  2. وب‌سایت تلویزیون تعاملی شیما: www.shimaiptv.ir، منوی شبکه‌های اختصاصی، شبکه شی جام
  3. اپراتور تلوبیون به آدرس: http://www.telewebion.com/live/shijam
  4. وب‌سایت لایو سازمان صداوسیما به آدرس: http://live.irib.ir/?idc=C0&idb=TV&nol=123658
  5. بازی‌های همز مان گروهی مسابقات نیز در شبکه شی­نما به آدرس: https://shimaiptv.ir/shi_nama با گزارش اختصاصی در دسترسی کاربران فضای مجازی قرار گرفت.

اگر علاقه‌مندید از کلیه خدمات تلویزیون شیما در گوشی و تبلت خود به‌صورت یکجا بهره‌مند شوید به صفحه اپلیکیشن شیما به آدرس: https://shimaiptv.ir/shimaott مراجعه و با توجه به نوع پلتفرم، اپلیکیشن شیما را دانلود و نصب استفاده نمایید.

همچنین جهت رفاه حال کاربران، تلویزیون تعاملی شیما در:

  1. کافه بازار به نشانی: https://cafebazaar.ir/app/ir.shimaiptv.mobile/?l=fa ویژه پلتفرم اندروید
  2. سیب اپ به نشانی: https://sibapp.com/applications/%D8%B4%DB%8C%D9%85%D8%A7 ویژه پلتفرم IOS

در دسترس علاقه‌مندان به ورزش فوتبال قرارگرفته است.

مخاطبان با استفاده از سرویس‌های برخط شیما از آخرین اتفاقات جام ملت‌های آسیا، نتایج آنلاین بازی‌ها، جدول امتیازات تیم‌ها، همچنین وله های برتر هر بازی و موضوعات جانبی این رویداد بزرگ ورزش آسیا مطلع خواهند شد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.