پیام تبریک معاون فضای مجازی

یا مُقَلَّبَ الْقُلوُبِ وَ الابْصارِ یا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهارِ یا مُحَوِّلَ الحَوْلِ وَاْلاَحْوالِ حَوِّلْ حَالَنا ِالَی اَحْسَنِ الحْالِ

حلول سال نو و بهار پر طراوت را که نشانه قدرت لایزال خداوندی و بارش مواهب الهی بر چهره هستی است به تمامی مدیران کل، مدیران و همکاران خدوم معاونت فضای مجازی تبریک گفته و سالی سرشار از تندرستی و شادکامی را از خداوند منان برای آنان خواستارم.

با توجه به اینکه رسانه ملی که به باور همگان نقش رسانه ای عمومی، حاکمیتی را دارد و هم بازوی نظام اسلامی در جهت دهی به افکار عمومی و شکل دهی باورها و تربیت نسل­های آینده است بایستی حضوری موثر در فضای مجازیداشته باشد و این معاونت در راستای تحقق بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی«مدظله العالی»ان شاءالله با یاری خداوند و تلاش تمامی همکاران در سال 1398 با این رویکرد حرکت خواهد نمود. شایان ذکر است فعالیت هایی که در دستور کار معاونت برای سال آینده در نظر است را به صورت مختصر عرض می نمایم:

  • ارتقای کیفی محتواهای بلند و حرفه­ای اختصاصی برای نشر در فضای مجازی؛ در این برنامه ایجاد گردش مالی پایدار در اپراتورهای IPTV از طریق تأمین منابع از محل درآمدهای اپراتورها برای تولید محتواهای کیفی و پخش آنها در اپراتورها صورت خواهد پذیرفت.
  • ساماندهی کانال های خروجی سازمان صداوسیما در فضای مجازی؛ این برنامه شامل وب سایت­ها، کانال­های شبکه­های اجتماعی و بسترهای فنی برای نشر محتوای سازمان و تعامل با مخاطبان شبکه­های رسمی سازمان در بسترهای فضای مجازی است.
  • ارتقای کیفی رسانه های وابسته به سازمان در فضای مجازی؛ افزایش تعداد مخاطبان اپراتورهای IPTV با استفاده از حمایت از سیستم­های گیرنده این رسانه ها و ارتقای کیفی محتوای اختصاصی، ارتقای کیفی و کمی مخاطبان کانال­های غیر رسمی در فضای مجازی و شبکه­های اجتماعی.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.