از کانال”بشارت” شبکه قرآن و معارف سیما رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما ، با دعوت اداره کل بازار محتوا معاونت فضای مجازی رسانه ملی، جمعی از مدیران شبکه قرآن و معارف سیما از این اداره کل بازدید و در حاشیه این بازدید از کانال “بشارت” ویژه طرح های قرآنی بشارت این شبکه رونمایی شد.

 در این جلسه سعید مقیسه مدیر کل بازار محتوا معاونت فضای مجازی با بیان اینکه طرح قرآنی بشارت که یازدهمین دوره خود را سپری کرده و در آن تمامی نهادهای قرآنی شرکت دارند و از جمله طرح های بزرگ قرآنی رسانه ملی می باشد، از طراحی و امکان نمایش تمامی برنامه های بشارت در شبکه قرآن و دیگر شبکه های صدا و سیما در کانال تازه تاسیس بشارت خبر داد.

وی گفت : این امکان  برای اولین بار در رسانه ملی برای شبکه قرآن و معارف سیما تدارک دیده شده است و در این فضا یک آرشیو جداگانه که امکان شخصی سازی در قسمت و موضوعات طرح و همچنین نمایش صدا و ویدیو تمام برنامه های بشارت را در قالب یک کانال فراهم گردیده است.

مقیسه ادامه داد: در مقطع کنونی کانال بشارت در اپراتور شیما که در داخل سازمان می باشد فعال است و بزودی و پس از تکمیل محتوا و برطرف کردن نواقص قابل دسترس برای عموم مردم می باشد.

در ادامه این جلسه دکتر محمدزاده مدیر شبکه قرآن و معارف سیما ضمن تشکر و قدردانی از مدیرکل بازار محتوا معاونت فضای مجازی به جهت فراهم ساختن این امکان، راه اندازی و افتتاح هرچه سریعتر با امکانات بیشتر و بهتر این کانال را خواستار شد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.