یادداشتی از دکتر محمدشریف خانی معاون فضای مجازی رسانه ملی درباره حماسه 22بهمن 98

دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی فصل به ثمر رسیدن رشادت های زنان و مردانی است که باخونشان طلیعه ای از آزادی و استقلال را به ارمغان آوردند.

کسانی که با فریاد عدالت خواهی شان الگویی برای جهانیان شده و فصلی از پررنگ ترین اوراق تاریخ را رقم زدند.

اکنون در چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و همزمان با چهلمین روز شهادت سپهبد عزیزمان حاج قاسم سلیمانی، با توکل به خداوند متعال و تکیه بر دانش وتخصص فرزندان این مرزوبوم آینده درخشانی را در فرا روی خود متصوریم.

دستاوردهای ارزشمندی در عرصه های مختلف، گواه روشنی براین مدعاست که ایران اسلامی امروز در دستیابی به استقلال خود از هیچ کوششی دریغ نکرده ونخواهد کرد.

اکنون ملت شریف ایران بر بلندای توفیقی است که بشارت دهنده استقلال وآزادی محرومان و مستضعفان جهان است.

حماسه 22 بهمن ماه تکرار اقتدار ملتی است که نشان وحدت، همبستگی، استقامت، ایثار و پیروزی حق علیه باطل را از قیام عاشورای حسینی به یادگار دارد.

این حرکت عظیم نمادی از قدرت و اراده ملتی است که با همت و مشتی گره کرده و عزمی راسخ در برابر رژیم فاسد طاغوت ایستادگی کرده است تا به دنیا ثابت کند ملت ما با تکیه بر شهامت جوانانش تاریخ ساز نسلی از جنس سبز استقامت است.

22 بهمن ماه فرصتی است برای یادآوری ارزش ها و باورهایی که برای حفظ آن دلیر مردان و زنان آزاده مان جان فشانی کردند تا دنیا بداند انقلاب ما فصلی نو در دوران خفقان وتاریکی جهان امروز است.اتفاقی که مایه ترس و خشم ابرقدرتهایی است که راهی جز اعمال تحریم ندارند.

خدای عزوجل را شاکریم که ملت عزیز وشریف مان یکصدا فریاد معنویت، استقلال و آزادی را در گوش فلک طنین انداز کردند تابار دیگر یادآور این مهم باشد که رشته های به هم تنیده انقلاب شکوهمند اسلامی هیچگاه با دسیسه ها و نقشه های پوشالین مزدوران نابخرد گسسته نخواهد شد.

پس غنیمت بدانیم و قدر بشناسیم که این حماسه خلق شده توسط ملت بزرگ ایران در  22 بهمن ماه 98، تکرار ویادآور همه ارزش ها و باورهای دینی واسلامی و تجلی گاه عشق و میثاق با امام راحل و درایت رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای مدظله العالی و شهدای عزیزمان است که برای هر وجب از خاک این مرز وبوم چه خون ها واشک هایی ریخته شده است تا درخت تناور اتقلاب اسلامی آبیاری شود.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.