“چارسو” به شبکه نما آمد

معاونت فضای مجازی رونمایی کرد
“چارسو” به شبکه نما آمد

معاونت فضای مجازی رسانه ملی سریال “چارسو” را پخش می کند
امین امانی کارگردان سریال چارسو درباره این سریال به روابط عمومی معاونت فضای مجازی گفت:سریال «چارسو» که مضمونی کمدی دارد، در 13 قسمت از شبکه نما و اپلیکیشن تلوبیون و سپهر معاونت فضای مجازی رسانه ملی پخش خود را از ۱۵فروردین ماه ساعت ۱۵:۱۵ آغاز کرده است در هر قسمت سریال چارسو یک موضوع مطرح و دوران های مختلف به ان پرداخته می شود.

این کارگردان تصریح کرد: «عصر بدوی»، «عصر قجری»، «عصر نودی» و «عصر صدوی» چهار دوره‌ای هستند که داستان‌هایی که در حدود دوماه تصویربرداری کرده ایم در آن‌ روایت می‌شود و به مضامینی نظیر تغذیه، تربیت فرزند، ازدواج، صله رحم، اوقات فراغت و … پرداخته می‌شود که نگاهی کمدی و طنز دارند.
وی افزود: برای مثال ما «چشم و هم‌چشمی» را در عصر حجر می‌بینیم و بعد در همان قسمت در خانواده‌ای دیگر در عصر قجر می‌بینیم که این چشم و هم‌چشمی به چه شکلی بروز یافته است.

امانی عنوان کرد: یوسف صیادی،نصرالله رادش،افشین سنگ چاپ،رامین ناصر نصیر ،شراره رخام،عباس جمشیدی فر ،سروش جمشیدی،محمد شیری،شهرزاد عبدالمجید،سوسن پرور،عباس محبوب و… از جمله بازیگران این سریال هستند.

برخی عوامل این سریال عبارتنداز: تهیه کننده: روشان امیری٫ نویسندگان : کریم خودسیانی و حمزه صالحی،
مدیر تصویربرداری: مجید طرقی،مدیر صدابرداری: جعفر علیان، طراح گریم: پرشینگ بهرامی ،طراحی لباس: روشان امیری،مدیر تولید: مهران علیزاده،تدوین: امین‌امانی و….
گفتنی است امین امانی به تازگی ساخت مجموعه تلویزیونی «دنیای گمشده»را نیز به پایان رسانده است .
همچنین فیلمنامه سریال «جزیره» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امین امانی توسط کیاوش زارع طلب درحال نگارش است که این کار نیز قرار است از معاونت فضای مجازی رسانه ملی پخش شود.
انتهای پیام/

آنونس سریال چارسو

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.