تولید برنامه های مشارکتی جذاب در معاونت فضای مجازی کلید خورد

سرافرازی مدیر شبکه سپهر رسانه در گفتگو با روابط عمومی معاونت فضای مجازی رسانه ملی درباره برنامه های جدید این شبکه گفت:ابتدا برنامه هایی که سال گذشته مورد استقبال قرار گرفت، را تقویت می کنیم.و امسال به طور ویژه برنامه های مختلف را با یک انسجام خوبی پوشش می دهیم.

سرافرازی عنوان کرد: برنامه” امروز با من” که به حضور تماشاگر نیاز دارد ، در عید فطر با فراهم شدن شرایط، پخش خواهد شود. همچنین ّبرنامه” کافه فیلم” که در حوزه تلویزیون تعاملی بود را گسترش خواهیم داد.

وی افزود:سال گذشته تجربه خوبی در سپهر سیمرغ و سپهر آوا داشتیم و امسال نیز پوشش بیشتری در سطح جشنواره های متنوع انجام می دهیم.حتی انعکاس رخدادهای فناوری رسانه و نمایشگاههای برون مرزی را خواهیم داشت.

سرافرازی توضیح داد:طراحی مسابقه ای با عنوان«سپهر شو»را با سبک و سیاق جدید تدارک دیده ایم و با حضور تماشاگران تولید خواهیم کرد.
البته سال گذشته هدف ما آشنایی شبکه و تثبیت مخاطب بود و امسال به دنبال این هستیم برنامه های جدیدتولید کنیم.
مدیر شبکه سپهر گفت: مشارکتهایی را با معاونتهای فضای مجازی مراکز استانها خواهیم داشتم که البته این مشارکتها با مراکز سمنان و قم آغاز و ارتباطاتی هم با سایر مراکز برقرار شده است.
وی ادامه داد:در حال مذاکره و تولید مشترک با رادیو هستیم اگر به نتیجه برسیم،تولید را آغاز خواهیم کردو می توان گفت اولین برنامه زنده شبکه تهیه می گردد.
و همچنین پخش پشت صحنه تولیدات را در برنامه «اینجا چه خبره» ادامه خواهیم داد.
سرافرازی ادامه داد : برنامه ای با عنوان «به روز» که به صورت مجری محور به اخبار و حواشی رسانه و انعکاس تولیدات فاخر حوزه فرهنگ و هنر می پردازد، تولید خواهیم کرد.
در طراحی کنداکتور جدید برای شبکه سپهر برنامه ریزی کرده ایم و زمان یک ساعت و سی دقیقه به مدت تولیدات برنامه های شبکه افزایش یافته است.

سرافرازی بیان کرد:در حوزه موسیقی با همکاری مرکز موسیقی سازمان و کلیپ هایی که شبکه ها تولید کرده اند، از انها به عنوان میان برنامه استفاده می کنیم.

وی در پایان توضیح داد:در ایام ماه مبارک رمضان دو باکس سحرگاهی و برنامه ویژه افطار را آماده داریم و به صورت کامل پخش می کنیم.البته در مناسبت های مختلف نیز برنامه خواهیم داشت.
و گفتنی است در حال راه اندازی اپلیکیشنی برای اطلاع رسانی آنلاین هستیم که اطلاعات محتوایی وجزییات برنامه های تولیدی وپخش شده سازمان و البته انعکاس آنها از شبکه سپهر رسانه را در اختیار مدیران و برنامه سازان رسانه ملی قرار خواهد داد.

انتهای پیام/

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.