پیام تبریک سال نو جناب آقای رضا قدیمی،معاون فضای مجازی

سال 1396 با همه فراز و فرودهایش برای سازمان صدا و سیما گذشت که سالی پرکار و پر بار برای همکاران معاونت فضای مجازی در ستاد و سطح کشور بود، در این سال نقاط عطف بسیاری داشتیم که در این مقال نمی گنجد. عبور از مراحل راه اندازی و استقرار معاونت ها در استان ها و آغاز عملیات تولید محتوا و خدمات از برکات این سال بود.

چشم انداز ترسیم شده برای سال 1397 و شرایط پیش رو، نوید پیشرفت در محیط مجازی ملی و پذیرش وسیع تر از این معاونت در درون و بیرون سازمان را میدهد.

آنچه مهم است، طرحی نو در انداختن در سال پیش روست،سالی که بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را در آن جشن میگیریم. در این سال نیاز است مجموعه همکاران در تمام سطوح و مشاغل به یاری معاونت فضای مجازی بشتابند و با نگرش خلاقانه ما را در تولید و توزیع محتوا و ارائه خدمت بیش تر به کاربران یاری کنند.

از طرف خود و همه مدیران ستاد و معاونان استان ها،کارشناسان و کارکنان خدوم،معاونت فضای مجازی،پیشاپیش عید نوروز را به همه همکاران و همراهان سازمان صداو سیما تبریک عرض میکنم و از خداوند متعالی سالی پر از امید و بهروزی برای ملت ایران،توفیق برای سازمان و پیشرفت در امور برای معاونت فضای مجازی خواستارم.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.