هفت سین شیما

در نوروز 97 با هفت سرویس شیما بدون دغدغه حجم وبا ترافیک رایگان مخابرات تهران می توانید  با تماشای آرشیو بیش از 14 هزار محتوای ویدئویی متنوع از تعطیلات  لذت ببرید.

آدرس سایت شبکه_یکپارچه_متعامل_ایران_اسلامی )شیما

http://www.shimaiptv.ir

آدرس کانال رسمی شیما در پیام رسان سروش:

http://sapp.ir/shima_iptv

هفت سرویس شیما

Live Tv          

پخش تلویزیونی زنده باکیفیت استاندارد

پخش برنامه‌های تلویزیونی صداوسیمای جمهوری اسلامی با بالاترین کیفیت ( (SD – HD

با امکان استفاده از فهرست برنامه‌ها تا یک هفته قبل

 Time Shift Tv          

جابجایی زمان برنامه تلویزیونی

با این ویژگی کاربران می‌توانند پخش برنامه‌های زنده را متوقف نمایند تا مدت 2 ساعت به عقب برده و دوباره بازبینی کنند و یا به جلو برده ومجددا از زمان حال اقدام به تماشای برنامه موردعلاقه خود نمایند.

 Catch -up Tv          

برنامه تلویزیونی درخواستی

با این ویژگی می‌توان برنامه‌هایی را که زمان دیدن آن‌ها سپری‌شده است را مجدداً تماشا کرد. ازآنجایی‌که سیستم به‌طور خودکاربرنامه ها را ذخیره می‌کند کاربران قادر خواهند بود به برنامه‌هایی که ازدست‌داده‌اند دسترسی داشته باشند. آن‌ها می‌توانند برنامه‌های تا هفت روز قبل را انتخاب و تماشا کنند.

VOD          

دنیای صدا و تصویر

از طریق سرویس دنیای تصویر ( (VOD مشترکان می‌توانند ویدئوی دلخواه خود (شامل: فیلم، سریال‌های تلویزیونی، برنامه‌های کودک و ورزش و…) و از طریق سرویس دنیای صدا ( (AOD محتواهای صوتی دلخواه خود (شامل: موسیقی …) را از میان مجموعه وسیعی از برنامه‌های ایرانی و خارجی ما انتخاب و سفارش دهد.

NVOD Channels          

کانال‌های  خصوصی موضوعی

رسانه شیما، همچنین شامل پرطرفدارترین برنامه‌ها برای گروه‌های مختلف باسلیقه‌های مختلف است، که شامل شبکه‌های مخصوص فوتبال، کودک، بانوان، خانواده و… می‌باشد.

Game          

بازی

یکی از سرویس‌های پرطرفدار رسانه شیما، بازی‌های جذاب است. شما می‌توانید از میان فهرستی از بازی‌های محبوب، گزینه موردعلاقه خود را انتخاب ومستقیما در تلویزیون بازی کنید. شما قادر خواهید بود انواع مختلف بازی‌ها (از ورزشی وجنگی و…) را به‌صورت تک نفره و چند نفره با دوستان و خانواده در شبکه گسترده کاربران رسانه شیما انجام دهید.

PIP          

تصویر در تصویر

با استفاده از ویژگی تصویر در تصویر ( (PIP، مشترکان می توانندهمزمان دو شبکه را تماشا کنند، یک برنامه در کل صفحه و برنامه دیگر در صفحه کوچک‌تر.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.